Телепрограма на 21 березня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Дике кохання".
9:05 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
10:35 Х/ф "Тигри" на льоду".
12:00 Х/ф "Шереметьєво-2".
13:25 Х/ф "Укол парасолькою".
15:05 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
16:50 Х/ф "Життя вдалося".
18:25 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
20:00 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
21:35 Х/ф "Остання реліквія".
23:10 Х/ф "Січень - березень".
0:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Нічні яструби".
14:35 Х/ф "Жага до подорожей".
16:15 Х/ф "Інтуїція".
17:50 Х/ф "Баракуда", 1 с.
19:45 Х/ф "Баракуда", 2 с.
21:45 Х/ф "Бастіон".
23:40 Х/ф "Хоробрі перцем".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Гра в імітацію".
14:55 Х/ф "Області темряви".
16:45 Х/ф "Чорна Пантера".
19:00 Х/ф "Притулок для проклятих".
20:55 Х/ф "Велика гра".
23:05 Х/ф "Розплата".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Нічні яструби".
14:35 Х/ф "Жага до подорожей".
16:15 Х/ф "Інтуїція".
17:50 Х/ф "Баракуда", 1 с.
19:45 Х/ф "Баракуда", 2 с.
21:45 Х/ф "Бастіон".
23:40 Х/ф "Хоробрі перцем".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Назар Стодоля".
8:25 Х/ф "Генеральна репетиція".
10:40 Х/ф "Захар Беркут".
12:20 Х/ф "Нескінченні світи Герберта Уеллса", 1 с.
14:00 Х/ф "Нескінченні світи Герберта Уеллса", 2 с.
15:40 Х/ф "Нескінченні світи Герберта Уеллса", 3 с.
17:15 Х/ф "Версальський роман".
19:15 Х/ф "Орли юриспруденції".
21:15 Х/ф "Помпеї".
23:00 Х/ф "Байки зі склепу: Кривавий бордель".
0:30 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
6:00 Т/с "Секунда до...", 6 с.
6:50 Т/с "Секунда до...", 7 с.
7:40 Т/с "Клан ювелірів", 63 с.
8:05 Т/с "Клан ювелірів", 64 с.
9:15 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 5 с.
10:05 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 6 с.
10:55 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 5 с.
11:45 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 6 с.
12:35 Т/с "Котовський", 5 с.
13:15 Т/с "Котовський", 6 с.
14:00 Т/с "Клан ювелірів", 65 с.
14:45 Т/с "Клан ювелірів", 66 с.
15:45 Т/с "Потрійний захист", 13 с.
16:30 Т/с "Потрійний захист", 14 с.
17:15 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 7 с.
18:00 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 8 с.
19:00 Т/с "Котовський", 7 с.
19:45 Т/с "Котовський", 8 с.
20:30 Т/с "Клан ювелірів", 67 с.
21:15 Т/с "Клан ювелірів", 68 с.
22:15 Т/с "Потрійний захист", 15 с.
23:00 Т/с "Потрійний захист", 16 с.
23:45 Т/с "Право на захист", 7 с.
0:30 Т/с "Право на захист", 8 с.
1:15 Т/с "Син батька народів", 10 с.
2:00 Т/с "Син батька народів", 11 с.
3:00 Т/с "Володимирська, 15", 24 с.
3:45 Т/с "Володимирська, 15", 25 с.
4:30 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
Star Cinema
6:00 "Історія України".
7:50 Т/с "Розлучниця", 9-12 с.
10:50 Х/ф "Коханий за наймом".
12:25 Х/ф "Психопатка".
14:15 Т/с "Розлучниця", 9-12 с.
17:15 Х/ф "Осінній вальс".
19:00 Т/с "Нічні ластівки", 1-4 с.
22:20 Х/ф "Сестричка".
23:50 Х/ф "Коханий за наймом".
1:25 Т/с "Нічні ластівки", 1-4 с.
4:45 Х/ф "Сестричка".
Star Family
6:00 Т/с "Сестри по крові", 51-54 с.
9:15 Х/ф "Любити не можна забути".
10:45 Х/ф "Сюрприз".
12:15 Х/ф "Мрії з пластиліну".
13:45 Т/с "Сестри по крові", 53-56 с.
17:00 Т/с "Широка ріка", 11-14 с.
20:20 Х/ф "Час гріхів".
21:55 Х/ф "Любити не можна забути".
23:25 Т/с "Сестри по крові", 53-56 с.
2:40 Т/с "Широка ріка", 11-14 с.